Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Styczeń »
« 20 do 26-01-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
50 min

Body Pump

Sylwia Kowalska

Sala Fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Magdalena Poborca

Sala Fitness

50 min

Trening Obwodowy

Hania Rossland

Sala Fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Magdalena Poborca

Sala Fitness

     
09:00  
50 min

LM CXWORX® - silny brzuch & stretch

Monika Borkowska

Sala Fitness

   
50 min

LM CXWORX® - silny brzuch & stretch

Monika Borkowska

Sala Fitness

50 min

Trening Obwodowy

Hania Rossland

Sala Fitness

50 min

Fat Killer

Monika Borkowska

Sala Fitness

10:00          
55 min

LM BODYPUMP® - super sylwetka

Paweł Gumos

Sala Fitness

50 min

Brzuch, Pośladki, Uda

Monika Borkowska

Sala Fitness

10:30          
15 min

FIRE

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

FIRE

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

11:00          
85 min

Joga

Lucyna Chylińska

Sala Fitness

 
11:30          
15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

12:30          
15 min

Trening Obwodowy

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

Trening Obwodowy

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

13:30          
15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

17:00
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Sylwia Kowalska

Sala Fitness

50 min

Total Cross

Marta Grajewska

Stefa funkcjonalna - piętro

30 min

LM BODYCOMBAT® - intro

Tomasz Mrozowicz

Sala Fitness

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Justyna Bolek

Sala Fitness

50 min

Total Cross

Marta Grajewska

Stefa funkcjonalna - piętro

   
   
50 min

Trening Obwodowy

Stefa funkcjonalna - piętro

 
50 min

Zumba

Monika Borkowska

Sala Fitness

17:30
15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

   
   
55 min

LM BODYCOMBAT® - walcz o formę

Tomasz Mrozowicz

Sala Fitness

   
18:00
50 min

Brzuch, Pośladki, Uda

Sylwia Kowalska

Sala Fitness

50 min

Fat Killer

Hania Rossland

Sala Fitness

 
50 min

Slavica Dance

Justyna Bolek

Sala Fitness

55 min

LM BODYCOMBAT® - walcz o formę

Alicja Buczkowska

Sala Fitness

   
18:30
15 min

FIRE

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

FIRE

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

50 min

Brzuch, Pośladki, Uda

Sylwia Kowalska

Sala Fitness

15 min

FIRE

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

FIRE

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

   
   
15 min

FIRE

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

   
18:45
15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

   
19:00
50 min

Body Pump

Daria Zaradkiewicz

Sala Fitness

50 min

Aerobox

Hania Rossland

Sala Fitness

 
50 min

Body Pump

Daria Zaradkiewicz

Sala Fitness

50 min

Stretch & Relax

Aneta Czerniawska

Sala Fitness

   
19:30
15 min

Trening Obwodowy

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

Trening Obwodowy

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

30 min

Stretching 30'

Sylwia Kowalska

Sala Fitness

15 min

Trening Obwodowy

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

Trening Obwodowy

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

   
   
15 min

Trening Obwodowy

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

   
19:45
15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

ABS

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

     
20:00
50 min

Body Balance

Daria Zaradkiewicz

Sala Fitness

85 min

Joga

Lucyna Chylińska

Sala Fitness

         
20:10    
60 min

Boks

Paweł Świeczkowski

Sala Fitness

55 min

Body Balance

Daria Zaradkiewicz

50 min

Boks

Paweł Świeczkowski

Sala Fitness

   
20:30
15 min

Stretching

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

Stretching

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

Stretching

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

Stretching

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

15 min

Stretching

Total Team

Siłownia - strefa funkcjonalna

   
← →